Polityka prywatności

Polityka prywatności firmy F.H.U.P. Fabryka Barw Bartosz Walocha

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma F.H.U.P. Fabryka Barw Bartosz Walocha z siedzibą w Rybniku na ul. Wodzisławskiej 190. NIP 6422999650.

2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez F.H.U.P. Fabryka Barw Bartosz Walocha w następujących celach:
- wystawiania faktur
- realizacji i obsługi zamówień
- wysyłki zamówienia
- dla realizacji celów podatkowych
- wszelkiego kontaktu w celu realizacji Państwa zamówienia
- prowadzenia działań marketingowych
- obsługi usług płatniczych
- windykacji należności oraz działań powiązanych
- archiwizowania danych w celu realizacji kolejnych zamówień

3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez F.H.U.P. Fabryka Barw Bartosz Walocha w zakresie niezbędnym do realizacji celów o których mowa powyżej.

4. Państwa dane będą przechowywane przez okres nieograniczony do czasu wycofania przez Państwa zgody lub ustania celu, dla jakiego dane są gromadzone.

5. Na mocy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) w odniesieniu do przetwarzania Pana/Pani danych osobowych pragniemy poinformować o przysługujących Państwu prawach:

Prawo do uzyskania informacji ze strony administratora danych osobowych, czy przetwarza on dotyczące Pana/Pani dane osobowe, oraz prawo dostępu do tych danych, zgodnie z art. 15 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)
• Prawo do sprostowania nieprawidłowych danych osobowych, zgodnie z art. 16 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)
• Prawo do usunięcia danych osobowych, zgodnie z art. 17 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)
• Prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, zgodnie z art. 18 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)
• Prawo do przenoszenia danych osobowych do innego administratora, zgodnie z art. 20 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)
• Prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, zgodnie z art. 21 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)

6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do GIODO/ Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przesłania do Państwa materiałów informacyjnych, marketingowych, obsługi i realizacji zamówień. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność wysyłania do Państwa materiałów informacyjnych, marketingowych jak również obsługa i realizacja zamówień.


Ta strona używa ciasteczek do przechowywania informacji na Twoim komputerze. więcej >> ×